Centraal gelegen duplex met 3 slaapkamers
Brugstraat 17, 9880 Aalter
Ref. 4699387
Beschrijving
Instapklaar duplex appartement met 3 slaapkamers en zongericht terras.
3 ruime slaapkamers
Goede centrale ligging
Uitstekende staat van onderhoud
Mogelijkheid tot aankopen van een gesloten garagebox
360° view
Kenmerken
3 slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 Toilet(ten)
Parkeren
Terras
Lift
Riolering
Gas
Telefoonbekabeling
Electriciteit
Dubbele beglazing
Algemene Informatie
- Bewoonbare opp.
- 145 m²
- Slaapkamer 1
- 13.1 m²
- Slaapkamer 2
- 11.69 m²
- Slaapkamer 3
- 14.63 m²
- Woonkamer
- 43.75 m²
- Keuken
- 20.45 m²
- Badkamer
- 9.96 m²
Energie Prestaties
- EPC categorie
- EPC
- 214 kWh/m²
- EPC referentie
- 202110827-0002454962-RES-1
Stedenbouwkundige Informatie
- Overstromingsgevoelig
- Nee
- Elektriciteitskeuring Beschikbaar
- Ja, conform
- Bouwvergunning
- Ja
- Voorkooprecht
- Nee
- Verkavelingvergunning
- Nee
- Bodemattest
- Ja

Exterieur
Niet het typisch appartementsgebouw, het spiegelglas en de variatie in de grootte en vorm van de ramen, zorgen ervoor dat dit gebouw eruit springt in het straatbeeld.


Interieur
Groot duplex appartement gelegen op de tweede en derde verdieping van het gebouw. Op de tweede verdieping: de inkomhal met apart toilet, een ruimte die momenteel dienst doet als dressing en opbergruimte, maar die evengoed kan gebruikt worden als slaapkamer. Ruim leefruimte met eetplaats en zithoek, keuken die dankzij een dubbele schijfdeur het gevoel kan geven van een open keuken. Deze is volledig uitgerust en voorzien van een berging/wasplaats. Zon gericht terras. Op het derde verdiep: overloop voorzien van inbouwkasten, 3 ruime slaapkamers en een badkamer voorzien van een ligbad en douche.

Energie
Deze duplex wordt verwarmd door middel van een CV-gaswandketel. Schrijnwerk bestaat uit PVC met dubbelglas.

Ligging
Gelegen nabij het station van Aalter en op fietsafstand van het centrum, de scholen, de winkels, horeca, enzovoort. Vlotte verbinding naar de expresweg en het op- en afrittencomplex E40.